Czy możliwe jest wystąpienie krwawienia w pierwszym tygodniu ciąży?

Czy możliwe jest wystąpienie krwawienia w pierwszym tygodniu ciąży? Niebezpieczny stosunek miał miejsce 14 sierpnia, a dzisiaj (26 sierpnia) dostałam krwawienia. Trudno mi stwierdzić, czy jest to okres, który swoją drogą jakoś teraz powinnam dostać, czy zwykłe plamienie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa zdarza się iż mimo ciąży krwawienie miesiączkowe występuje