Wgłębienia na pośladku i podskórne zgrubienia

Od kilku lat mam kilka podłużnych wgłębień na lewym pośladku. W dotyku wydaje się jakby to były zgrubienia podskórne, niebolesne. Byłam u dermatologów, chirurga, robiono mi usg, w którym nic nie wykazano. Przez jakiś czas chodziłam do kosmetyczki gdzie ostrzykiwano mi to miejsce kwasem hialuronowym, poprawa była niewielka. Nie mam pojęcia co to jest i jak z tym walczyć. Proszę o pomoc. Dodam, że mam 21 lat, 160cm wzrostu, 53 kg, nigdy nie cierpiałam na żadne przewlekłe choroby.

Czy owe zgrubienia dają jakiekolwiek dolegliwości? Jeżeli fizycznie coś tam jest podskórnie, powinno dać się zobrazować odpowiednio dobraną głowicą wysokiej częstotliwości. Może trzeba powtórzyć badanie. Jakakolwiek decyzja po dokładnym zbadaniu.