Chirurgiczna poprawa wgłębienia głowy

Witam.Chciałbym zadać pytanie dotyczące chirurgi plastycznej.Sprawa jest błacha jednak często doprowadza mnie do złego samopoczucia.Mam krzywą głowę na czubku.Od szczytu głowy w stronę czoła nam wgłębienie. Są jakieś metody poprawy takiego defektu. Tak by głowa się bardziej zaokrągliła. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz. Pozdrawiam

Witam,

Nieznaczne defekty estetyczne można skorygować wypełniaczami tylu kwas hialuronowy lub też tłuszczem autogennym. Reasumując jest możliwa korekcja defektów estetycznych rejonu głowy/twarzy.