Wgłębienie w piszczeli i bóle nogi

Witam, 3 lata temu miałam wypadek, poobijałam sobie piszczel, po zrobieniu rtg okazało się, że żadnego złamania nie ma, po miesiącu od wypadku wystąpił ból w obu nogach, lekarz uznał, że mógł pojawić się zator i przepisał mi lekarstwa, (brałam ok 3 mies.),ból minął. Niestety po pewnym czasie zauważyłam, że w prawej nodze w piszczeli mam wgłębienie, nie wiem, czy jest to uraz po wypadku? czy mam się martwić i udać się z tym do ortopedy? ból w nodze pojawia się czasami, ale nie jest dokuczliwy

Aleksander Ropielewski

Odkształcenie kości piszczelowej w wyniku silnego urazu nie jest rzadko spotykane i nie ma powodu do niepokoju, o ile nie doszło do złamania. Odnośnie dolegliwości bólowych nie potrafie powiedzieć czy wynikaja z przebytego urazu czy też mają inne podłoże.