Widoczna blizna po operacji u 20-latki

Witam! Otóż mam pytanie: Czy przy około 15-letniej bliźnie po operacji, gdzie rana została źle zaszyta i mam tzw. bliźniowca da się coś zrobić? Bardzo szpeci ciało i jest moim dużym kompleksem...

Witam
Przy starej przerosłej bliźnie może Pani spróbować zabiegów laserem frakcyjnym. Trzeba wykonać ich kilka. Czasem najlepszym rozwiązaniem jest wycięcie blizny i ponowne jej zszycie.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska