Wiek partnera a starania o dziecko

Mam pytanie do jakiego wieku mężczyzna moze spłodzić zdrowe dziecko dodam ja mam 29 a mąż 36 mamy już 4 letnie dziecko?? A myślimy o drugim ale wahamy się ..??

Aleksander Ropielewski

Nie wyklucza to możliwości zajścia w ciażę. Dla większej pewności można wykonać badanie nasienia. Generalnie plemniki ulegaja mniejszemu obniżenia jakości wraz z upływem wieku niż komórki jajowe.