Wielowodzie w 35. tc

Witam, jestem obecnie w 35+4 tc w 35 wyszlo mi AFI 21 miesiac wczesniej wszystko bylo w porzadku na usg w 30 tyg zbadane wszystkie parametty dzieckani organy plis przeplywy i pempowina i tez bez zastrezen.skad zatem to wielowodzie :( ? Boje sie ze dziecko bedzie chore. Czy takie AFI jest grozne dla dziecka?

Aleksander Ropielewski

Przyczyn wielowodzia może być wiele i trudno mi bez orzdorowadzenia badania powiedzieć dokładny powód wielowodzia. Nie jest ono równoznaczne z chorobą dziecka, natomiast może wikłać przebieg choroby.