Niepokojące zmiany na mosznie u młodego mężczyzny

Witam! Kilka lat temu wyskoczyły mi zmiany na mosznie jak na zdjęciu - http://imageshack.us/photo/my-images/38/wp000105m.jpg/ Na początku nie przeszkadzały mi zbytnio, lecz teraz zacząłem zwracać na to większą uwagę. Jest możliwość pozbycia się tego "czegoś"? Co to jest? Jeżeli można to usunąć, gdzie najlepiej się zwrócić? Mam 22 lata, dbam o higienę. Pozdrawiam

Lek. Marta Hat

Witam! Niestety nie ma możliwości oceny zmian występujących u Pana, na podstawie zdjęcie, gdyż nie zawsze oddaje ono charakter rzeczywisty. Poza tym zdjęcie zostało usunięte z serwisu. Proponuję udać się do dermatologa, który na podstawie uzupełnienia wywiadu (dolegliwości jakie Pan odczuwa, w jakich okolicznościach pojawiły się zmiany, czy coś je nasila lub powoduje, że są mniejsze, czy leczy się Pan na coś na stałe, czy zażywa Pan jakieś leki lub próbował stosować leki na wspomniane zmiany) oraz osobistego badania fizykalnego będzie mógł ustalić diagnozę wstępną i zasugerować ewentualne leczenie. Do dermatologa można udać się bez skierowania od lekarza rodzinnego. Pozdrawiam serdecznie!