Własne obliczenia a pomiar płodu na usg

według moich obliczeń jestem w 7/8 tydzień ciąży byłam na usg jest pęcherzyk ciążowy o wymiarach15mm bez echa zarodka a ciąża według badania to 4tygodnie i6dni czy moja dzidzia obumarła ?

Proszę zbadać krew na beta HCG co 3 dni- jeśli będzie rosło, to może być po prostu mniejsza ciąża; jeśli będzie spadać to niestety może świadczyć o ciąży obumarłej.