Wrastający się włos w bliźnie po usunięciu znamiona na brzuchu

Witam, niedawno miałam usuwanie znamiona na podbrzuszu.Szwy zostały usunięte juz jakiś miesiąc temu.Blizna się wygoiła, jest teraz tylko lekko czerwona. Tydzień temu zobaczyłam,że pod nią włosa, który rośnie ,ale nie może przebić się przez skórę i wydaje mi się ,ze nie ma szans przedostania się przez tą grubą bliznę.. Lekarz zalecił mi przez tydzień przecierać betadiną. Minął tydzień, skonczyłam już smarowac.boje sie ,ze zrobi sie stan zapalny. prosze o rady , co nalezy dalej robić..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, w razi jakiegokolwiek objawów stanu zapalnego, bolesności w miejscu blizny, zaczerwienia proszę się zgłosić do lekarza prowadzącego. Jeżeli objawy jednak nie będą narastać nie ma się czym martwić. Pozdrawiam