Wskazania do cięcia cesarskiego i podwiązania jajników

Jakie są wskazania do cięcia cesarskiego w ciąży? I czy mam szanse na podwiązanie jajników? Mam 4 dzieci 3 niepełnosprawnych Jestem w 28 tygodniu ciąży to jest moja 5 ciąża urodziłam 1 i 3 dziecko w 7 miesiącu przy 3 i 4 dziecku miałam krwotoki po porodzie Mam niewydolność kończyn dolnych w lewej nodze żyłe do usunięcia mam niedoczynność tarczycy mam wirusa opryszczki nażądów płuciowych który raz na jakiś czas mnie atakuje do tego tą 5 ciąże bardzo źle znosze i jestem na podtrzymaniu ciąży

Witam. Wskazania do rozwiązania ciąży drogą cięcia cesarskiego w każdej ciąży powinny być rozpatrywane indywidualnie - cięcie cesarkie stosuje się w przypadku gdy poród drogą naturalną stanowi zagrożenie dla dziecka lub matki. Proszę porozmawiać o swoich wątpliwościach z lekarzem prowadzącym ciążę,