Współżycie bez zabezpieczenia a brak miesiączki

Ostatnia miesiączkę mialam 14pazdziernika w 29dniu cyklu, dzis jest 22listopad a jeszcze jej nie mam. Dodam,ze współżyłam bez zabezpieczenia,ale chlopak nie doszedł we mnie.Robilam 4testy po 11dniach,14dniach,19dniach i 21dniach od wspołżycia wszystkie negatywne.Czy te testy moga świadczyć o tym,ze nie jestem? Dodam,ze biore bromergon od 27wrzesnia bo mialam podwyższona prolaktyne(mam 19lat). Co moze byc powodem braku miesiączki ? Denerwuje sie tym,ze jej nie ma juz tyle.

Lek. Tomasz Budlewski

Jedną z przyczyn może być ciąża. Niestety żadne metody antykoncepcyjne nie są w 100% skuteczne, W razie braku miesiączki do dnia dzisiejszego proponuję udać się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży