Brak okresu i współżycie bez zabezpieczenia a możliwość ciąży

Witam... Ostatnio okres mialam 3.09. Okres mam nie regularne ,spulzylam z chlopakiem 14 pazdziernika bez zabezpieczenia ale wytrysk byl na zewnatrz,mialam tez duzo stresow w tamtym miesiacu i nerwow,teraz tez bo czekam na ten okres juz 10 dni sie spuznia, boli mnie pod brzuchem i troche nogi ,i tak jak by siku chcialo takie uczucie , robilam test w niedziela jednan kreska,troche jestem przeziebiona katar itp czy to przez to? Prosze mi pomuc..denerwoje sie bardzo

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że wpływ trybu życia, infekcji może wpływać na opóźnienie miesiączki tak samo współżycie także, oczywiście pod kątem ewentualnej ciąży. Jeżeli do dnia dzisiejszego miesiączka nie wystąpiła proponuję udać się do ginekologa.