Wulgarne słowa ze strony partnera

zranił mnie chłopak z ktorym jestem rok,bo powiedział do mnie brzydko, dosłownie 'poku... Cie?',zdenerwowałam sie.Nigdy wczesniej nic takiego mi nie powiedział nawet podczas kłótni.Powiedzialam ze sobie nie życzę,ze mi przykro,przeprosił.Mowi ze to był głupi żart,gdzies to usłyszał, ze powiedział to bo zaczęłam do niego mowic po polsku a on nie rozumiał.I ze nie wiedział że to tak brzydko i mnie obrazi.On nie jest Polakiem.Nie wiem co myslec.Boli mnie to,wybaczyć?czy to brak szacunku,zły znak?

Słusznie to Panią zaniepokoiło, tego typu zachowań nie można lekceważyć. Na początku związku ustalają się zasady bycia razem i sprawdzane są wzajemne granice. Pisze Pani, że partner użył tych słów w silnych emocjach, więc nie do końca nie wiedział co one oznaczają. Potrzebna jest poważna rozmowa o granicach.