Wycięcie guza w piersi a picie alkoholu

Witam, tydzień temu miałam wycinanego guza w piersi o wielkości ok.5 cm, po dwóch tygodniach od operacji będę miała zdejmowane szwy. Mam 19 lat i mam pytanie kiedy mogę wypić alkohol? Minął tydzień a mnie nadal boli miejsce w którym było wykonane cięcie

Szanowna Pani, niewielkie ilości nie są przeciwwskazane, jednakże wstrzymałbym się do czasu aż rana się zagoi. Pozdrawiam