Wydłużenie cyklu miesiączkowego po rozpoczęciu współżycia u 25-latki

witam od kiedy zaczełam współżyc z chłopakiem moj okres zwariował. czy to mozliwe ze poprzez wspolzycnie moze sie wydłużyc okres ? moj cykl miesiaczkowy wynosi teraz 42 dni i mam tak kilka miesiecy. nie to zeby co miesiac w innym odstepnie zawsze jest taki sam równe 42 dni. czy wszystko ok ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Rozpoczęcie współżycia nie ma związku z wydłużeniem cyklu. Może być to natomiast wynik np. zaburzeń hormonalnych - zdecydowanie sugeruję konsultację ginekologiczną.