Wydzielina z pępka u 22-latki

Witam serdecznie. Mam 22 lata i odkąd pamiętam co jakiś czas zmagam się z problemem brzydko pachnącej wydzieliny z pępka. Ostatnio ten problem sie nasilil. Co to może być i czy jest to niebezpieczne ? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Dzień dobry. Z Pani opisu podejrzewałbym, że wydzielina pochodzi z niezamkniętego przewodu moczownika lub torbieli moczownika w których zbiera się ropna wydzielina, która co jakiś czas wydostaje się z pępka. Sugerowałbym wizytę u chirurga - zwykle wystarczy leczenie antybiotykiem, ale może potrzebna być operacja.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski