Wykorzystywanie intuicji a brak asertywności

Nie słuchałam się w pracy recepcjonistki medycznej ińtuicji! Było tak przez brak asertywności mojej! Ja już do tej pracy nie wrócę! Jaką ja pracę będę mogłs wykonywać? Chciałabym wykorzystywać w niej swoją intuicję, chociaż nie jeetem pewna, czy ten brak asertywności mi nie przeszkodzi! Jak temu zaradzić?

Witam,
Widzę w Pani wypowiedzi spory chaos. Nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć Pani na zadane pytanie. Proponuję udać się do psychologa , który rozpozna problem i wskaże odpowiednią drogę radzenia sobie z nim.
Pozdrawiam

Witam,
Podane przez Panią informacje nie pozwalają w pełni poznać genezy problemu. Warto jednak wspomnieć,iż intuicja bywa zawodna. Jeżeli natomiast obserwuje Pani dyskomfort związany z brakiem asertywności,polecam poszukać treningów asertywności prowadzonych przez doświadczonych terapeutów.
Być może dobrym pomysłem będzie również konsultacja z psychologiem w celu zrozumienia źródeł problemu i wspólnego znalezienia odpowiedzi na Pani pytanie.
Powodzenia,
Katarzyna Batugowska