Wynik badania b-HCG w 33 dniu cyklu

W 33 dniu cyklu zrobiłam beta-hcg i wyszło 6,8. Miesiączki mam tak mniej więcej co 28-35 dni, znam swój organizm i ostatnia miesiączką była 10 listopada i wydaje mi się, że owulację miałam później - około 20 dnia cyklu. Więc czy beta-hcg w 33 dniu na poziomie 6,81 jest ok? Oczywiście zrobiłam na dzień następny i było już 7,87. Kolejne badania robie za kilka dni.

Po co te seryjne betaHCG? Prawdopodobnie wczesna ciąża. Jeśli czuje się Pani dobrze, proszę zgłosić się do ginekologa za 2 tygodnie. Powtarzam zawsze: podstawą wczesnej diagnostyki ciąży jest wizyta i USG (zwykle w 7-8 tyg.).