Stężenie beta-hCG a szansa na ciążę

1 listopada miałam owulację i wtedy współżyłam (przed też). Zrobiłam beta hcg (8 dni od owulacji), ale jest ujemna. Czy jest szansa, że jestem w ciąży, czy nie? I czy beta powinna być już dodatnia? Nie wiem, czy jest sens ją powtarzać, bo po prostu za wcześnie ją zrobiłam, czy może mam poczekać, np. do poniedziałku, wtedy będzie 14 dni od zapłodnienia i wynik może się jeszcze zmieni? Proszę o poradę, bo nie ukrywam, że zależy mi na ciąży, a nie wiem, czy jest jeszcze sens się łudzić.

Witam serdecznie!

Zasadniczo poziom betaHCG powinien być oznaczalny już 8-10 dni od zbliżenia. Z Pani opisu wynika, że test wykonała Pani dokładnie w pierwszym możliwym dniu, co powoduje, iż wynik faktycznie może być fałszywie ujemny.
Nie podaje Pani wyniku oznaczenia betaHCG, więc trudno mi się do niego odnieść. W 8 dniu po zbliżeniu nie powinno być ono jednak równe 0. Jeżeli jego wartość była wyższa/równa 1 może Pani powtórnie wykonać test.

Pozdrawiam