Wynik badania EEG 8-latka

EEG 8 l. syna.zapis zawiera artefakty biologiczne.czynność podstawową w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych stanowią mniej lub bardziej regularne fale alfa 8-10 HZ o ampl.do 10uV.W tylnych odprowadzeniach obecne są poj.zaostrzone fale 4-5 HZ o ampl.do 120uV.Rz(+)HW rejestrują się uogólnione fale theta z przewagą ampl. w tylnych odprowadzeniach,FS bez istotnego wpływu.W kanale ekg obserwowano niemiarową czynnośćserca.Zapis ze zmianami zlokalizowanymi, czyły na HW. Co to wszystko znaczy?

EEG : opis powyżej. Fale wolne z wiekiem coraz rzadsz. HW = hyperwentylacja ; nasila je !
Fs = fotostymulacja , nie nasila zmian
Do interpretacji klinicznej, Czy syn miewa zaburzenia świadomości czy drgawki ??
Prosze omówić z Neurologiem dziecięcym
Pozdrawiam