Wynik badania moczu w 18-tygodniu ciąży

Witam, jestem w 18 tc , przedwczoraj odebrałam wyniki badań moczu ogólnego , które wykazało liczne bakterie , leukocyty 10-20, nabłonki okrągłe 21 , bakterie 840 , reszta w normie. Z doświadczenia wiem że zdarza się że wynik jest nieprawidłowy gdy nie przestrzega się pewnych zasad ale w tym przypadku zachowałam je wszystkie czyli zachowanie pełnej higieny przed i oddanie moczu ze środkowego strumienia. Dziś badanie powtórzyłam dla pewności i niestety wyniki są bardzo podobne. Co to oznacza ?

Lek. Tomasz Budlewski

Oznacza to że konieczna jest wizyta u swojego ginekologa lub lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.