Wynik badania przeglądowego kręgosłupa

Prosze o interpretacje TK Przeglądowe badanie piersiowego odcinka kręgosłupa, wykazuje pogłębioną kifozę oraz ognisko osteosklerotyczne ok.14x8 mm w przedniej części trzonu Th6, bez zmian zarysu kości; innych zmian ogniskowych kostnych nie uwidoczniono. Nie stwierdza się objawów wewnątrzkanałowego procesu uciskowego. Otwory międzykręgowe są niezmienione. Nieznaczna osteofitoza przednia Th4-Th9. Badanie z wyboru - RM.Dodam że nie choruje na nowotwór a w miejscu ogniska zostałam mocno uderzona.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.