Wynik morfologii u 50-latki

moj wynik morfologi NEU % jest 37,9 % o czym to swiadczy i co moze byc przyczyna takiej rozbieżnosci Neu%

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani pełnego wyniku morfologii, co wyklucza możliwość szczegółowej interpretacji. Proszę bowiem pamiętać, że interpretacja morfologii to nie tylko analiza poszczególnych wyników, ale także wielu zależności. Mówiąc ogólnie podany poziom neutrofili możemy uznać za prawidłowy lub nieznacznie obniżony. Najpewniej nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju, aczkolwiek proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zestawi wynik badania z Pani stanem klinicznym.