Wynik MR głowy u 38-latki

Wynik rezonansu. Badanie MR głowy. Nad rogiem czołowym komory bocznej lewej pojedyńcze ognisko o wysokim sygnale w obr. t2 zal. i Glair śr. 5mm o charakterze najprawdopodobniej naczyniopochodnym. Innych zmian ogniskowych w obrębie mózgowia i ognisk nieprawidłowego wzmocnienia sygnału po kontraście nie stwierdza sie. Pogrubiała śluzówka max. do 4mm w zayokach szczekowych, sitowiu i lewej czołowej. Od roku dzwoni mi w głowie non stop 24/h. Proszę o pomoc zanim pójdę do lekarza na wizytę.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten należy interpretować w odniesieniu do stanu klinicznego. Proszę udać się z wynikiem do lekarza kierującego na badanie.