Wyniki badań w 14. tygodniu ciąży

Dzien dobry.jestem w 14t.c mialam robiony test podwojny w 12t.c i 5 dniu. I mam pytanie przeziernosc karku wyszlo 1.1mm.wolne B-hCG wyszlo 80,9 IU\l a PAPP-A 6,572 IU\L czy tp sa prawidlowe wyniki czy jest cos niepokojacego? Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

aby obliczyć ryzyko wystąpienia chorób genetycznych należy te wyniki wpisać do programu, który je oblicza. Proszę zgłosić się z wynikami do swojego ginekologa.

Pozdrawiam.