Wyniki badania krwi i stan po zakażeniu wirusem epsteina barra

W sierp.2015 zarazilam sie wir.epsteina barra,ktory wywolal monocytoze.Minelo sporo czasu od zarazenia.Zaniepokoil mnie wynik dzis. b.krwi: *neutrofile#2,2tys/mikro l (17pazdz 1,0; 22pazdz: 1,90)-moja norma:2,5-7,00 *mpv 8,92fl (17pazdz:8,42; 22pazdz: 8,32)-moja norma: 9-13 Limfocyty % są ok,ale w gornej granicy: 43,8-norma: 20-45% Czy to normalne,ze neutrofile i mpv nie osiagnely min.dop.norm? Dodam jeszcze,ze nie przyjmowalam zadnych lekow ,oprocz na watrobe,ktorej wyniki sa juz w normie.

Wynik jest poza normą ale nie niepokojący. Proponuje go powtórzyć za 2-3 tyg i gdby nadal był ponizej normy to mozna sie nad tym zastanawiac. Moze byc to przejsciowy spacek. MPV jest malo znaczacą wartoscią. Limfocyty w normie.