Wyniki badania z krwi i bóle serca

witam. właśnie odebralam wyniki z krwi.ogolnie to chyba sa dobre bo sa w normach jedynie NEU mam 6,05,NEU%-71,2%,BASO-0,01 i MPV-9, Chciałam nadmienić ze zrobilam sobie tarczycowe badania i na cholesterol ktore na szczescie tez sa w normie. Do lekarza poszłam bo boli mnie serce i czuje jakby ktoś walnał mnie najpierw w pierc i brach mi tchu a potem takie trzepotanie w środku.EKG podobno jest dobre.Jeli jest taka możliwosc to poprosze o jakąś odpowiedz.Z góry dziekuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego, nie ma co więcej radzić. Jedynie to należałoby dopytać się kwestii na temat trybu życia? stresu? itp. proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.