Wyniki MR kręgosłupa bez ognisk myelopatycznych
zachowanie fizjologiczna lordoza oraz wysokosc trzonow kregow ledzwiowych .Sygnał z istoty gąbczastej trzonow kręgowych izointensywny, bez cech przebudowy kostnej. Prawidłowy sygnał z krążków miedzykregowych brak cech dehydratacji z zachowaniem ich wysokości. Brak wypuklin dyskowych i cech kompresji worka oponowego. Przednia przestrzeń epiduralna kręgosłupa nie zwezona. Stozek rdzenia i ogon koncowy objęty badaniem MR bez ognisk myelopatycznych. Boli mie w lewym boku juz dlugi czas

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
wynik MR prawidłowy. Proszę udać się do lekarza celem badania