Wyniki różyczki Rubella virus a planowanie ciąży

Witam mam 31 lat i planuję zajść w ciążę. Odebrałam dzisiaj wyniki różyczki Rubella virus (wykonywany testem firmy Roche metodą elektrochemiluminescencji na aparacie Cobas) IgG 0,70 IU/ml, <10 niereaktywne, >10 reaktywne; IgM 0,28, <0,8 niereaktywny, >0,8-<1,0 niejednoznaczny, >1,0 reaktywny. Czy TSH 2,350 jest prawidłowe? Proszę o interpretację wyników.

Lek. Katarzyna Szymczak

Na podstawie tych wyników sugerowała zaszczepić się na różyczkę przed ciążą, tsh jest graniczne, u kobiet w wieku prokreacyjnym powinno być poniżej 2,5 - do ewentualnej konsultacji przez endokrynologa.
Pozdrawiam