Wyniki USG tarczycy a wyciek wydzieliny z piersi i zawroty głowy

wyniki usg tarczycy: prawy płat wym 43x15x13mm, echogenność niejednorodna. W części dolon-przyśrodkowej zmiana hypo 7x5x5mm.Lewy płat wym: 35x12x13, echogenność jednorodna, prawidł. Ponadto mam mam wyciek jakiejś dziwnej wydzieliny z piersi oraz czasami dokuczają mi zawroty głowy. Dodam jeszcze że choruję na Leśniowskiego-Crohna. Mam pytanie czy wyniki tarczycy z tym guzkiem mogą świadczyć o procesie nowotworzenia? co dalej z tym robić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Zmiana jest niewielkich rozmiarów, prawdopodobnie będzie wymagała obserwacjami, w razie powiększania biopsji, tylko to badanie może określić charakter zmiany.
Pozdrawiam