Wypadające włosy przy łysieniu plackowatym

Witam Mam 41 lat od 6 roku życia choruję na łysienie plackowate,przez te lata było raz lepiej raz gorzej ale nigdy jeszcze nie było tak źle jak teraz,wypadły mi prawie wszystkie włosy na głowie.Mam pytanie,ponieważ mieszkam za granicą chciałabym wiedzieć jak często musiałabym przyjeżdżać na wizytę lekarską podejmując leczenie DCP.Pozdrawiam bardzo serdecznie.Ewa Zientek

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, prosze zglosic sie do dermatologa, ktory wskaze dalsze postępowanie lecznicze zależne od Pani stanu klinicznego. Pozdrawiam