Wypadanie włosów i łojotok po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Po odłożeniu w sierpniu tab. antykoncepcyjnych zaczęły mi wychodzić włosy, po konsultacji z trychologiem dowiedziałam się ze mam lojotok. Chciałabym zrobić badania poziomu hormonów, które mogą być temu winne. Jakie badania muszę wykonać, jakie hormony przebadać? Badania tarczycy zrobiłam,krwi i cukru też i jest ok.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarzadermatologa lub trychyloga. Po badaniu bedzie mozna okresloc odpowiednie dalsze postepowanie.