Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wypadanie włosów jako skutek zażywania wenlafaksyny

Witam Biorę wenlafaksynę w dawce 75 już 2 miesiące z powodu mało nasilonej depresji. Zauważyłam wzrost masy ciała oraz okropne wypadanie włosów. Badałam TSH i jest ok. Czy to może być skutek zażywania wenlafaksyny? Jem tak samo, a nie wiem czemu utyłam. No i to wypadanie wlosow garsciami. Co zrobić żeby zahamować te dolegliwości? Za szybko żeby odstawić tabletki?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Kiedy wskazane jest wycinanie znamion?

Znamiona mogą znajdować się na całym ciele. Niektóre z nich mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego warto je obserwować i w razie potrzeby wyciąć. Jakie są wskazania do wycięcia znamion?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy