Wyraz twarzy z pogardą

ostatnio wszyscy mi mówią, że źle na nich patrzę. chodzi mianowicie o "krzywe spojrzenia", a ja nic takiego nie robię. nie wiem co robię "źle" w swoim patrzeniu na innych ludzi. nie wgapiam się w nich, nie mam złych intencji, a oni mówią, że mam wzrok pełen pogardy, nienawiści. nie ma możliwości, żebym porozmawiała z tymi ludźmi, bo jest ich za wiele i cięzko mi mówić o takich sprawach z nimi. już nie wiem co mam robić, a nudzi mnie spogladanie caly czas pod nogi... co mam robic?

Być może to, co maluje się na Pani twarzy, może być jakąś wskazówka do zmiany? Tego, że jakies Pani potrzeby nie są spełniane?

Proszę Pana,

Proszę się uśmiechać w miły ciepły akceptujący sposób. Proszę szczerze zainteresować się drugim człowiekiem, to na pewno zostanie zauważone.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski