Wysoki poziom TSH po usunięciu tarczycy

Po całkowitym wycięciu tarczycy 15.01.2015 z powodu raka brodawkowatego tarczycy przyjmuję letrox 1x100. Dziś zrobiłam badanie - tsh 45,480 (norma 0,27-4,2). Dopiero w poniedziałek o 15:50 mam wizytę u endokrynologa. W środę wizyta w sprawie jodoterapii. Czy powinnam jechać do szpitala lub sama zwiększyć dawkę leku? Czuję się dobrze, ale nie wiem czy tak wysoki poziom jest czymś normalnym i czy nie zagraża mojemu zdrowiu/życiu?

Piotr Pilarski

Taki wynik oznacza, że dawka letroxu jest zbyt niska. Proszę poczekać do wizyty.

Pozdrawiam.