Wystający szew poprzeczny z przodu głowy u 6-latka

moj 6 letni syn ma ma wystajacy szew poprzeczny z przodu głowy.jak głaszcze go pogłówce to jest taki poprzeczny pagórek.umówiłam sie do neurologa państwowo tylko trzeba długo czekac,czy to może byc cos groznego,czy musze natychmiast udac sie prywatnie.mój lekarz rodzinny powiedzial mi ze widocznie on tak ma.boje sie o zycie mojego dziecka a i ma on to gdzies od trzech lat.do tej pory nie widzialam problemu a teraz cały czas o tym myślę.prosze o odpowiedz.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

taki wystający szew nie świadczy o chorobie. Jest najprawdopodobniej odmiana fizjologiczna. Nie ma potrzeby przyspieszania wizyty.

Pozdrawiam.