Wysypka, czerwone gałki oczne, ból policzków, brzucha, ucha i nogi u 4-latki

Witam. Moja 4 letnia córka, dwa tygodnie temu skarżyła się na ból policzków od środka,później mówiła że boli ją kark, stan podgorączkowy, było jej zimno. Od tygodnia zmaga się z dziwną wysypką,czerwonymi gałkami ocznymi ,i bardzo czerwonymi ustami do tego czerwone plamy na policzkach wszystko zaczyna się w nocy.Pobolewa ją brzuszek i ucho, od dwóch dni narzeka na silny ból lewej nogi, ból jest bardzo widoczny na jej twarzy, płacze, ciężko jej chodzić, temperatura ciała raz 34,5 raz 35,5 stp C.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się z dzieckiem niezwłocznie do lekarza. Niezbędne jest badanie przedmiotowe.