Wysypka na ciele a prawdopodobieństwo ospy

witam moja zona dostala nagle jakas wysypke na salym ciele krosty jak by ospa cos takiego podobnego co to moze byc

Lek. Tomasz Budlewski

Bardzo przepraszam, wdarł się jakiś błąd w odpowiedzi na pytanie. Tak jak Pan pisze jedną z możliwości jest wystąpienie wysypki ospowej, ale także może świadczyć o innych przyczynach. Konieczne jest obejrzenie zmian aby można byłoby coś powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.