Wyznaczenie dni płodnych u 41-latki

Witammam pztanie jak mialam miesaczke 23 pazdziernika i trwala ona 6 dni to kiedy dokladnie mam dni plodne

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani długości oraz regularności swoich dotychczasowych cykli, dlatego trudno dokładnie odpowiedzieć na Pani pytanie. Jeżeli do tej pory trwały one 28 dni to owulacja występuje zazwyczaj 14. dnia cyklu. Wówczas dni płodne przypadają na 3 dni przed i 3 dni po owulacji.
Proponuję lekturę artykułu umieszczonego na naszym portalu, który w dokładniejszy sposób wyjaśni Pani w jaki sposób wyznaczać dni płodne i niepłodne w cyklu.
http://portal.abczdrowie.pl/metoda-angielska
Pozdrawiam.