Wzrost temperatury i nabrzmiałe piersi a możliwość ciąży

W poprzedni cyklu 24 i 25(29 i 30) dc był petting,wkładanie palców tam. Okres miał być tydzien po ost zblizneiu(06.08) nie było Od 9 do 11 brałam luteine 50 4x1. 13.08 pojaiwlo sie plamienie, ktore trwało do 19.08. 18 zrobiłam bhcg <0.100 Teraz pytanie: Od 25.08 wystepuje u mnie juz bialy sluz. A temperatura wzrosłą mi dopiero 30 sierpnia. wzrosła z 36.4, do 36.7 szyjka dzis (31.08) ułożona do przodu otwarciem. pozniej juz inaczej. Piersi mam nabrzmiale od 6 sierpnia. Jkaduze ryzyko ciazy?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy wykonać ponowne oznaczenie poziomu beta-hCG, Jednak ryzyko ciąży jest bliskie zeru.