WZW typu C, polipy jelita grubego oraz ciągły ból żołądka i podbrzusza u małżonka

Witam.Moj malzonek ma stwierdzna chorobe watroby WZW typu C..Jest po dwukrotnym leczeniu interferonem z rybowiryna.Wirus nie znika,kuracja przerwana.Ma stwierdzone polipy jelita grubego,czesc juz wycieto,pozostaly bardzo male.Mial operacje na dwunastnicy po ktorej ma nie zamykajacy sie oddzwiernik.Obecnie bardzo cierpi z powodu ciaglego bolu zoladka oraz podbrzusza.Uczucie parcia na stolec powoduje przesiadywanie w ubikacji,ale zbyt mala ilosc oddanego stolca nie przynosi ulgi.Gdzie szukac pomoc

Witam. W tej sytuacji bezwzględnie należy skonsultować się ze specjalistą gastroenterologii który wdroży odpowiednie leczenie. Warto również zasięgnąć ponownej konsultacji lekarza chorób zakaźnych (najlepiej takiego który specjalizuje się w leczeniu wzwc), gdyż obecnie pojawiły się nowe, obiecujące metody leczenia wzwc.