Kobieta , 15 lat moje dziecko w liostopadzie ubiegłego roku miało przeprowadzony zabieg fibrotomii obu kończyn dolnych. W chwili obecnej wystąpil obrzęk kończy nad achillesami W badaniu USG widać w mięśniu łydki brzusiec przyśrodkowy obszar hipoechogeniczny grubości prawej nogi 17 mm , lewej 15mm na długości 200 mm.Obrzęk ścięgna achillesa. Córka jest rehabilitowana metodą PNF .CZy jest ten uraz bardzo poważny i jak można go leczyć Jedziemy teraz na turnus rehab, jakie zabiegi może dziecko brać ?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy USG – USG, czyli popularny skrót dla nazwy ultrasonografia, to badanie, dzięki któremu można uzyskać obraz narządów i tkanek organizmu ludzkiego. Obecnie USG jest najpopularniejszym badaniem obrazowym wykonywanym w codziennej praktyce lekarskiej.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: