Zabieg korekcji wzroku a retinopatia

Dobry wieczór Jeżeli patrząc na koło jednym okiem widzę zakrzywiony jego kształt na obrzeżach mogę za przyczynę przypuszczać retinopatię? nadmienię że dwa tygodnie temu miałem zabieg korekcji wzroku metodą LASEK, czy może tu leży przyczyna. dziękuje za odpowiedź pozdrawiam Jarosław J

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem retinopatii jak i przebytego zabiegu. O szczegółach sugeruję porozmawiać z lekarzem okulistą.