Zaburzenia koncentracji i otępienie

Witam serdecznie, mam zaburzenia koncentracji , czuję się otępiała i nie umiem się na niczym skupić, bolą mnie ręce i nogi, miałam zapalenie nerwu w stopie oraz straciłam raz wzrok na jakiś czas , a od tamtej pory tracę go coraz częściej. Boli mnie bardzo głowa i coraz więcej śpię. Miałam robione eeg i jest w normie , rezonans głowy z kontrastem również w normie , wszystkie badania krwi również w normie. Mam niedoczulice lewej ręki i brak odruchów podeszwowych. Co to może być? Pozdrawiam

Witam,
być może warto byłoby skonsultować się z lekarzem psychiatrą zaburzenia koncentracji, poczucie otępienia oraz także inne objawy o których Pani wspomina, mogą wynikać także z psychiki. Pozdrawiam.

Możliwym jest, że Pani symptomy mają podłoże psychosomatyczne. Polecam zgłosić się na spotkanie z psychoterapeutą (w tym wypadku najlepiej będzie spotkać się ze specjalistą o orientacji psychoanalitycznej/psychodynamicznej). Również polecam zgłosić się na konsultację z neurologiem, gdyż Pani dolegliwości mogą być także spowodowane problemami w układzie nerwowym. Pozdrawiam.