Zaburzenia oddychania u 2-latka podczas snu

Mum 2letni syn przesyaje oddech podczas sun co powinna zrobic

Myślę,że to tylko takie wrażenie.Dzieci oddychają też torem nosowym .
Warto zaobserwować jak zachowuje się wówczas klatka piersiowa .Przy zab.oddychania jest inny jej ruch np.zaciąganie międzyzebrzy,etc.jezeli skóra jest różowa dziecko jest spokojne to nie wpadamy w panikę.
A jeśli lęk jest silny to proszę udac sie do pediatry on zbada i przde wszystkim osłucha dziecko.

Pozdrawiam ciepło

konieczne jest badanie lekarskie i dalsza diagnostyka,lekarz pierwszego kontaktu może syna skierować na dalsze badania lub konsultacje np laryngologiczną. Pozdrawiam