Zaburzenia układu odpornościowego

Witam serdecznie. W ostatnich kilku latach mam spore problemy z ukladem odpornosciowym, w tym roku 2 razy przechodzilem polpasca a od 4 dni, po raz drugi w zyciu przechodze bardzo intensywna ospe, cale cialo mam pokryte bablami (nawet wnetrza dloni) Jakis czas temu jeden z lekarzy stwierdzil, ze przyczyna problemow z ukladem immunologicznym moze byc wirus HIV, po zrobieniu badan okazalo sie, ze nie mam wirusa. Bardzo prosze o porade co moze byc przyczyna problemow z ukladem odpornosciowym.

Witam,

Pierwszymi czynnikami na które warto zwrócić uwagę mających wpływ są to kwestie odżywiania i naszej sprawności fizycznej. Sam przez okres młodzieńczy miałem spore problemy z układem odpornościowym. Zmiana trybu życia po przez model żywieniowy i aktywność fizyczną pozwoliła mi wzmocnić układ immunologiczny. Dzięki temu funkcjonuje na pełnych obrotach, nie lepiej niż nie jedna osobie z silnym układem odpornościowym. Zachęcam do skorzystania z pomocy specjalisty dietetyka.

Serdecznie Pozdrawiam
Robert Lipert
Mój Dietetyk
Lublin