Zaczerwienione policzki i ulewanie u 6-miesięcznego synka

Witam, mój synek skoćzył 6 miesięcy 2 grudnia. Do tego czasu pił mleko modyfikowane HIPP 1 plus 2 miarki Bebiko AR na lewanie. PO skończeniu 6 misięcy odstawiliśmy Bebiko na ulewanie i zaczęłam wprowadzać HIPP2. Synek dostła krostek na twarzy i miał zaczerwienione policzki, do tego zacząŁ bardziej ulewać, nawet jakiś czas po jedzeniu, nie tylko mlekiem ale tez po zjedzeniu obiadku. Czasem w trakcie dnia mam wrażenie jakby mu się treść jedzenia cofała bo odbija i łyka ponownie. Proszę o poradę

Milena Lubowicz

Myślę, że mleko należy zmienić. Proszę udać się do lekarza pediatry, który znając dziecko będzie mógł doradzić jakie jest najbardziej wskazane. Myślę, że należy też rozważyć diagnostykę w kierunku refluksu żołądkowo-przełykowego.
Pozdrawiam