Zakochałam się, ale nie mam z nim kontaktu

Cześć, mam na imię Nicola. Mam problem, ponieważ któregoś dnia poszłam z koleżanką na imprezę i poznałam wspaniałego chłopaka, bardzo się polubiliśmy i widać, że coś zaiskrzyło między nami. Zaczęliśmy tańczyć i rozmawiać, i tak dalej, i w którymś momencie zauważyłam, że ja go kocham. No, zakochałam się po prostu, ale nie wiem jak on się nazywał ani nic. Ta impreza była w październiku i ja od tej pory go nie widziałam, a ja go kocham. Moja koleżanka go widziała, jak jechała autobusem do szkoły, bo ja mieszkam za granicą i ja go cały czas kocham, i tęsknię, cały czas o nim myślę, i nawet w szkole, i przez to na testach obniża mi się ocena, bo się nie umiem skupić. Co ja mam zrobić?

KOBIETA ponad rok temu

Witaj!

Mam wrażenie, że mylisz miłość z zauroczeniem. Przetwarzając w kółko w głowie wspomnienia z imprezy, na której się poznaliście, tworzysz nieprawdziwy i wyidealizowany obraz tego chłopaka. Dlatego wpadasz w pewnego rodzaju obsesję. Sugerowałabym, abyś zaangażowała się w realizację swojego hobby, najlepiej jeśli jest nim sport. Wszelka aktywność fizyczna poprawia samopoczucie i pomaga złapać dystans do wielu spraw.

Pozdrawiam.