Zastrzyki przeciwzakrzepowe po zabiegu skręcania śrubami kostki

Witam. Jestem po zabiegu skręcania śrubami kostki. Zabieg końcem czerwca. Moje pytanie jest następujące, skończyły mi się zastrzyki przeciwzakrzepowe. Od kilku dni zaobserwowałem, że moja łydka i czasami stopa w operowanej nodze jest chłodna/zimna. Czy to jest normalne? Noga czasami zmienia kolor lub mrowieje. Rozumiem, że to przez ''upośledzenie'' krążenia po zabiegu? Długo się takie coś utrzymuje?

Po 2-3 miesiącach po zabiegu stan powinien wrócić do normy. Właściwie prowadzona fizjoterapia powinna uruchomić mięśnie, ścięgna i powięzi, nie powinny występować żadne zmiany troficzne. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki